¿Cómo arreglar el código de error de conectividad de OneDrive 0x8004de40?

Jak naprawić kod błędu połączenia OneDrive 0x8004de40?

Pytanie

Sprawa: Jak naprawić kod błędu połączenia OneDrive 0x8004de40?

Kiedy próbuję zalogować się do OneDrive, pojawia się błąd, mówiąc «Był problem z połączeniem z OneDrive». Jest on oznaczony kodem błędu 0x8004de40. Problem faktycznie zaczął się kilka dni po zainstalowaniu builda 1703. Czy ktoś mógłby pomóc?

Rozwiązano Odpowiedź

Zrozumieć natychmiast

 • Metoda 1. Zmiana właściwości Internetu
 • Metoda 2. Wyłączyć Ustawienia Proxy
 • Metoda 3. Resetowanie OneDrive
 • Metoda 4. Zresetować Katalog Winsock
 • Uniemożliwiają stronom internetowym, dostawcom usług internetowych i innym podmiotom śledzenie użytkownika.
  • Uzyskać VPN
 • Szybko odzyskaj utracone pliki
  • Odzyskaj swoje dane
 • O autorze
 • Referencje

Napraw to teraz! Napraw to teraz! Aby naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję ReimageReimage.

OneDrive jest wbudowaną aplikacją do przechowywania danych w chmurze od wydania systemu Windows 10. Istnieje wiele różnych opinii na temat tego narzędzia, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to niezwykle użyteczne narzędzie, które pozwala na przechowywanie i przesyłanie osobistych plików w chmurze[1], chroniąc je w ten sposób przed utratą po poważnej awarii sprzętu lub zaszyfrowaniem przez wirusa ransomware[2].

Jednakże, OneDrive czasami nie działa. Społeczność Microsoft aktywnie dyskutuje nad kodem błędu OneDrive 0x8004de40 mówiąc: «Wystąpił problem z połączeniem z OneDrive. Sprawdź swoje połączenie z Internetem, a następnie spróbuj ponownie».

Odświeżanie połączenia z Internetem to pierwsza procedura konserwacyjna, której należy spróbować. Jeśli używasz kabla Ethernet, spróbuj go odłączyć i ponownie nawiązać połączenie. W przypadku sieci Wi-Fi spróbuj włączyć zasilanie modemu i sprawdź, czy to pomogło.

Niestety, nie wydaje się, aby winowajcą kodu błędu 0x8004de40 był sam Internet. Według użytkowników, którzy napotkali ten błąd, wszystko inne (Outlook, Edge, Chrome, Store, itp.), oprócz aplikacji OneDrive, działa.

Ważną rzeczą jest to, że ludzie zauważyli, że błąd 0x8004de40 pojawia się podczas korzystania z połączenia Wi-Fi i znika podczas przełączania się na mobilny hotspot[3] lub podczas korzystania z OneDrive online. Jeśli sytuacja jest Państwu znana, proszę spróbować naprawić błąd 0x8004de40 stosując metodę podaną poniżej.
Dla Państwa wygody przygotowaliśmy film wideo zawierający wszystkie metody eliminacji tego błędu:

Metoda 1. Zmiana właściwości Internetu

Napraw to teraz! Napraw to teraz! Aby naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.

 • Naciśnij klawisz Windows + R , wpisz inetcpl.cpl , i naciśnij Enter.
 • Otwórz Właściwości Internetu i przejdź do zakładki Zaawansowane .
 • Zaznacz następujące opcje:
  Użyj TLS 1.0
  Użyj TLS 1.1
  Stosować TLS 1.2
 • Kliknij Zastosuj i OK , aby zapisać zmiany.

 • Zrestartuj komputer.

Metoda 2. Wyłączyć Ustawienia Proxy

Napraw to teraz! Napraw to teraz! Aby naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.

 • Naciśnij klawisz Windows + R , wpisz inetcpl.cpl , i naciśnij Enter.
 • Otwórz zakładkę Połączenia i kliknij Ustawienia sieci LAN.
 • Odznaczyć opcję Użyj serwera proxy dla swojej sieci LAN .
 • Teraz należy zaznaczyć opcję Automatyczne wykrywanie ustawień .

 • Kliknij Zastosuj i OK , aby zapisać zmiany.

Metoda 3. Resetowanie OneDrive

Napraw to teraz! Napraw to teraz! Aby naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.

UWAGA: Resetowanie OneDrive nie ma wpływu na dane osobowe. To, co robi, to ponowne synchronizowanie danych OneDrive.

 • Naciśnij klawisz Windows + R i wklej polecenie %localappdata% \Microsoft\Jeden napęd.exe /reset .
 • Naciśnij OK , aby go uruchomić.

 • Teraz ikona zasobnika systemowego OneDrive na pulpicie powinna zniknąć i wkrótce pojawić się ponownie.
 • Jeśli ikona zniknęła całkowicie, otwórz Uruchom ponownie ( klawisz Windows + R ) i wklej do niej %localappdata% \Microsoft\NJeden napęd.exe . (tixag 4)
 • Naciśnij Wprowadź , aby uruchomić polecenie, a następnie sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 4. Zresetować Katalog Winsock

Napraw to teraz! Napraw to teraz! Aby naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.

Kilka osób zauważyło, że w wyniku błędu OneDrive 0x8004de40 aplikacja NVIDIA GeForce Experience nie połączyła się z Internetem. Jeśli zauważyłeś, że inne programy mają problemy z połączeniem, spróbuj skorzystać z poniższego polecenia:

 • Kliknąć prawym przyciskiem myszy klawisz Windows i wybrać Wiersz polecenia (Admin).
 • Wklej polecenie netsh winsock reset katalogu i naciśnij Enter.

 • Teraz zamknij Command Prompt i zrestartuj komputer.

Jeśli po wypróbowaniu tych metod błąd nadal się utrzymuje, zalecamy zainstalowanie najnowszych aktualizacji systemu Windows . Mimo, że Microsoft obecnie nie mówi nic o błędzie 0x8004de40, zbiera informacje o bieżących błędach i naprawia wszystkie, a przynajmniej większość z nich, z najbliższą aktualizacją poprawki.

Automatycznie naprawiaj swoje błędy

Zespół .com dokłada wszelkich starań, aby pomóc użytkownikom znaleźć najlepsze rozwiązania w celu wyeliminowania ich błędów. Jeśli nie chcesz zmagać się z ręcznymi technikami naprawczymi, skorzystaj z automatycznego oprogramowania. Wszystkie polecane produkty zostały przetestowane i zatwierdzone przez naszych specjalistów. Narzędzia, których możesz użyć do naprawienia swojego błędu, są wymienione poniżej:

Zaoferuj to teraz!Pobierz poprawkę
Happiness
Gwarancja już teraz!Pobierz poprawkę
Happiness
GuaranteeCompatible with Microsoft Windows Compatible with OS X Wciąż masz problemy?
Jeśli nie udało Ci się naprawić swojego błędu za pomocą Reimage, zwróć się o pomoc do naszego zespołu wsparcia. Proszę, daj nam znać wszystkie szczegóły, które Twoim zdaniem powinniśmy znać o Twoim problemie. Reimage – opatentowany, specjalistyczny program do naprawy systemu Windows. Zdiagnozuje on Twój uszkodzony komputer. Skanuje on wszystkie pliki systemowe, DLL i klucze rejestru, które zostały uszkodzone przez zagrożenia bezpieczeństwa.Reimage – opatentowany, specjalistyczny program naprawczy dla Mac OS X. Program ten zdiagnozuje Twój uszkodzony komputer. Skanuje on wszystkie pliki systemowe i klucze rejestru, które zostały uszkodzone przez zagrożenia bezpieczeństwa.
Ten opatentowany proces naprawy wykorzystuje bazę danych 25 milionów komponentów, które mogą zastąpić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze użytkownika.
Aby naprawić uszkodzony system, należy zakupić licencjonowaną wersję narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania Reimage. pressReimage Warunki użytkowania | Polityka prywatności Reimage | Polityka zwrotu kosztów produktu | Press

Uniemożliwiać stronom internetowym, dostawcom usług internetowych i innym podmiotom śledzenie Ciebie

Prywatny dostęp do Internetu to VPN, który może uniemożliwić dostawcy usług internetowych, rządowi i osobom trzecim śledzenie Twoich danych online i pozwolić Ci pozostać całkowicie anonimowym. Oprogramowanie udostępnia dedykowane serwery do torrentingu i transmisji strumieniowej, zapewniając optymalną wydajność i nie zwalniając użytkownika. Możesz także bez ograniczeń omijać ograniczenia geograficzne i przeglądać takie usługi, jak Netflix, BBC, Disney+ i inne popularne usługi transmisji strumieniowej, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Sieć VPN ma również kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o prywatność użytkowników. Urządzenia śledzące online, takie jak pliki cookie, mogą być używane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbardziej bezpieczne ustawienia za pośrednictwem przeglądarki internetowej, nadal możesz być śledzony przez aplikacje, które są podłączone do Internetu. Poza tym, przeglądarki zorientowane na ochronę prywatności, takie jak Tor, nie są optymalnym wyborem ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia.

Dlatego też, aby zachować całkowitą anonimowość i nie dopuścić do tego, aby dostawca usług internetowych i rząd szpiegowały Ciebie, powinieneś zastosować Prywatny Dostęp do Internetu VPN. Pozwoli to na łączenie się z Internetem przy zachowaniu całkowitej anonimowości, zapobiegnie śledzeniu, reklamowaniu, a także złośliwym treściom. Co najważniejsze, zapobiegniesz nielegalnym działaniom nadzorczym, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za Twoimi plecami.

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą zdarzyć się w każdej chwili podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu odcięcia zasilania, może pojawić się niebieski ekran śmierci (BSoD) lub losowe aktualizacje systemu Windows mogą zadecydować o ponownym uruchomieniu komputera po kilku minutach nieobecności. W rezultacie mogą zostać utracone Twoje prace szkolne, ważne dokumenty i inne dane.

Dodatkowo możesz zostać zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić Twój system Windows lub zaszyfrować pliki za pomocą solidnego algorytmu szyfrującego i poprosić o okup w Bitcoin$0027ie za narzędzie szyfrujące. Cyberprzestępcy mogą nie dostarczyć tego, co obiecali, więc lepiej jest spróbować alternatywnych metod odzyskiwania plików, które mogą pomóc w odzyskaniu przynajmniej części utraconych danych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, które mogą pomóc Ci odzyskać pliki. Po usunięciu pliku, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w Twoim systemie tak długo, jak długo nie zostaną zapisane na nim nowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania danych, które wyszukuje kopie robocze usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia, można zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy w szkole, zdjęć osobistych i innych ważnych plików.

O autorze Ugnius Kiguolis – Rozwiązujący problem

Ugnius Kiguolis jest założycielem i redaktorem naczelnym ululand. Jest profesjonalnym specjalistą ds. bezpieczeństwa i analitykiem złośliwego oprogramowania, który pracuje w branży IT od ponad 20 lat.

Kontakt Ugnius Kiguolis
O firmie Rozwiązania

Odniesienia

 1. ^ Matthew Wall. Czy możemy ufać dostawcom usług w chmurze, że nasze dane są bezpieczne? BBC News.
 2. ^ Lucia Danes. Cerber zostaje okupem nr 1 na rynku. 2SPYWARE. Aktualne artykuły, przejrzyste i profesjonalnie napisane opisy pasożytów, szczegółowe instrukcje usuwania, recenzje oprogramowania antyszpiegowskiego i antywirusowego.
 3. ^ Melanie Pinola. Wi-Fi Hotspot Definicja . Lifewire. Praktyczne porady, które pomogą Ci lepiej żyć z technologią.

Czytać w innych językach

¿Cómo solucionar el error de conexión OneDrive código 0x8004de40? ¿Cómo arreglo un error de conexión de 0x8004de40 OneDrive? ¿Cómo se corrige el código de error 0x8004de40 de Connectivité OneDrive? Wie behebt man den OneDrive-Verbindungsfehler 0x8004de40? Kaip pašalinti OneDrive prisijungimo klaida 0x8004de40?